Novinky a akce

Nový přístroj

Novinka ve studiu! Nový přístroj Catio Vital Cellurar Energy
EXKLUZIVNÍ OŠETŘENÍ pomocí patentovaného unikátního inovovaného přístroje CATIO VITAL Cellurar Energy z Francie. Profi zn.Mary Cohr nám nabízí tyto nové druhy ošetření:
Catio Vital 
Intenzivní, hloubkové zapracování aktivních látek do pokožky
Unikátní péče o obličej a oblast očního okolí.Ionizační efekt přístroje podporuje vstřebávání aktivních látek hluboko do pokožky. Masáž esenciálními oleji má blahodárné účinky.Toxiny jsou odváděny, je obnoven harmonický krevní oběh. Požadovaný efekt ošetření je okamžitě a dlouhodobě viditelný. Délka ošetření cca 90 min.
Catio Vital Jeunesse ,,Dvojí mládí,,
Inovovaná péče s přístrojem CatioVital Cellular Energy. Tato nová unikátní přístrojová technologie dokáže „otevřít“ buňky pleti a dopravit tak aktivní látky přímo do nich. Dle použitých sér tak dosáhneme požadovaného intenzivního účinku na pokožce s dlouhodobě viditelnými výsledky.
élka ošetření cca 90 min.
Catio Lift 
,,Liftingový efekt“ – soupeří s plastickou chirurgií
Péče metodou Catio Lift umožní dosažení okamžitého liftingového efektu díky svalové stimulaci. Nejdříve se provede drenáž, která obnoví samoomlazovací funkce pleti, netoxikuje a okysličí pokožku. Svalová stimulace jemně procvičuje svaly obličeje a navrací tak pokožce pevnost a tonus. Rysy jsou vyhlazeny a vrásky ustupují. Již po první aplikaci této péče budete pozorovat úžasné výsledky! Budete si připadat „o deset let mladší“. Znovu se vykreslí přirozené kontury obličeje, rysy se vyhladí a vrásky viditelně ustoupí. Zlepší se také kvalita pleti, bude pevnější a pružnější.
Délka ošetření cca 90 min.
Eye Repair
Iintenzivní regenerační péče očního okolí

éče, která se vztahuje na tři hlavní, těžko skrývané problémy na očním okolí, způsobené stárnutím a únavou: vrásky, otoky a tmavé kruhy. Pomocí ionisace se do hloubky dostanou aktivní látky, které především pomáhají odstranit tmavé kruhy a pracují na vráskách. Následuje drenážní, uvolňující masáž, která nádherně uvolní a výrazně zmenší případné otoky. Zpevňující a liftingová maska výsledný efekt ošetření dovede k dokonalosti – oční okolí je rozjasněné, bez vrásek a známek únavy. Pokožka je jemná a hydratovaná.
Délka ošetření cca 50 min.

Požadované efekty ošetření jsou okamžité a dlouhodobě viditelné, bezbolestné. Vhodné pro každého.

Nové ošetření

Tzv. Age FIRMING, vs. BEAÚTÉ LIFTING – péče proti stárnutí pleti. Pro všechny typy pleti, okamžitý lifting díky stimulaci svalů, manuální metoda  – ošetření dekoltu, krku, obličeje. Použití specifické masky na dekolt a aplikace inovované specifické masky z látkové textilie na obličej a krk. Viditelné výsledky jsou: hladká textura pleti, zmírnění vrásek a jemných linek, pleť je vypnutější, hladší, pevnější, okamžité účinky liftingu! Ošetření váže vodu, eliminuje odumřelé buňky, podporuje okysličení buněk a krevní cirkulace. Vynikající působení séra obohaceného o kyselinu hyaluronovou, aj.
Luxusní vůně: ,,hlava,, –  pepř, konvalinka, frézie.,,srdce,, – jasmín, růže, fialka.,, základ,, – pižmové tóny – bílé pižmo
Délka ošetření cca 70 min. Pro domácí péči lze k ošetření zakoupit krém a masku.
COFFE TO GO (kávové profi ošetření) 
NOVINKA kosmetického ošetření. 
HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ SE ZKLIDŇUJÍCÍMI MLÉČNÝMI PROTEINY a KÁVOVÝM EXTRAKTEM, dodá Vaší pleti mnoho nové energie a zároveň ji zklidní a posílí její odolnost.A k tomu ta NÁDHERNÁ VŮNĚ KÁVY! Celé ošetření je úžasně relaxační! Balzám na nervy! Vybrat si můžete ze tří variant: 
RISTRETTO: 30 min. ESPRESSO: 60 min. LUNGO: 90 min.Balzám na nervy! Vybrat si můžete ze tří variant: RISTRETTO: 30 min. ESPRESSO: 60 min. LUNGO: 90 min.
Longwear Eyachadow Pen
Voděodolné oční stíny v tužce
 • Vysoce pigmentované oční stíny v tužce
 • Jemná konzistence nezatěžuje oční víčko
 • Lze aplikovat na celé oční víčko nebo použít jen na zvýraznění či jako oční linku
 • Zaručený dlouhotrvající efekt – nejméně 10 hodin po aplikaci zůstane Váš oční make-up nerozmazaný a barevně intenzivní
 • V tužce je integrované ořezávátko
 • Bez parfemace
 • Lékařsky potvrzená nezávadnost a nedráždivost pro oči

Firming Décolleté Cream

Krém na dekolt s anti-aging efektem. Napomáhá k obnově kožních buněk. Viditelně zlepšuje elasticitu pleti a snižuje hloubku vrásek. Povrch pleti je zjemněný a vyhlazený. Výsledkem je evidentně pevnější, přitažlivý dekolt! Výtažek z bílého čaje obsahuje velké množství polyfenolů, které bojují s volnými radikály a mají dlouhodobý anti-age účinek. Vhodné pro všechny typy pleti.

Sun Powder Foundation s SPF 50 

 • Silná UVA a UVB ochrana – chrání před stárnutím pleti a poškozením buněk, způsobeným UV zářením
 • Matující pudr pro přirozený vzhled
 • Pohlcuje nežádoucí lesk
 • Snadno se aplikuje rovnoměrná vrstva
 • Projasňuje pleť a tím opticky snižuje hloubku rýh a vrásek
 • Umožňuje mokrou i suchou aplikaci – mokrá aplikace (pomocí mokré houbičky) zvyšuje krycí schopnost
 • Při dlouhodobém pobytu na slunci doporučujeme použít jako podklad krém s UV ochranou
 • Vhodné pro všechny typy pletí, speciálně pro mastnou a smíšenou pleť
 • Bez parfemace, bez parabenů a bez minerálních olejů i jiných olejových složek
 • Dermatologicky testováno
 

Bronzing

Designový tónovací pudr ve třech harmonických odstínech

 • Sametově jemná struktura je příjemná pro aplikaci
 • Pudr dodá pleti sluncem políbený vzhled
 • Jemný perleťový pigment pleť velmi přirozeně projasní
 • Odolné líčení
 • Odstín #01 sandy beach
 • Průměr pudru: 8 cm
 • Bronzing můžete použít místo tvářenky, nebo na konturování tváře, či prostě jako pudr. Jeho konzistence je jemná, aplikace příjemná a snadná.