Novinky a akce

Nový přístroj

Novinka ve studiu! Nový přístroj Catio Vital Cellurar Energy
EXKLUZIVNÍ OŠETŘENÍ pomocí patentovaného unikátního inovovaného přístroje CATIO VITAL Cellurar Energy z Francie. Profi zn.Mary Cohr nám nabízí tyto nové druhy ošetření:
Catio Vital 
Intenzivní, hloubkové zapracování aktivních látek do pokožky
Unikátní péče o obličej a oblast očního okolí.Ionizační efekt přístroje podporuje vstřebávání aktivních látek hluboko do pokožky. Masáž esenciálními oleji má blahodárné účinky.Toxiny jsou odváděny, je obnoven harmonický krevní oběh. Požadovaný efekt ošetření je okamžitě a dlouhodobě viditelný. Délka ošetření cca 90 min.
Catio Vital Jeunesse ,,Dvojí mládí,,
Inovovaná péče s přístrojem CatioVital Cellular Energy. Tato nová unikátní přístrojová technologie dokáže „otevřít“ buňky pleti a dopravit tak aktivní látky přímo do nich. Dle použitých sér tak dosáhneme požadovaného intenzivního účinku na pokožce s dlouhodobě viditelnými výsledky.
élka ošetření cca 90 min.
Catio Lift 
,,Liftingový efekt“ – soupeří s plastickou chirurgií
Péče metodou Catio Lift umožní dosažení okamžitého liftingového efektu díky svalové stimulaci. Nejdříve se provede drenáž, která obnoví samoomlazovací funkce pleti, netoxikuje a okysličí pokožku. Svalová stimulace jemně procvičuje svaly obličeje a navrací tak pokožce pevnost a tonus. Rysy jsou vyhlazeny a vrásky ustupují. Již po první aplikaci této péče budete pozorovat úžasné výsledky! Budete si připadat „o deset let mladší“. Znovu se vykreslí přirozené kontury obličeje, rysy se vyhladí a vrásky viditelně ustoupí. Zlepší se také kvalita pleti, bude pevnější a pružnější.
Délka ošetření cca 90 min.
Eye Repair
Iintenzivní regenerační péče očního okolí

éče, která se vztahuje na tři hlavní, těžko skrývané problémy na očním okolí, způsobené stárnutím a únavou: vrásky, otoky a tmavé kruhy. Pomocí ionisace se do hloubky dostanou aktivní látky, které především pomáhají odstranit tmavé kruhy a pracují na vráskách. Následuje drenážní, uvolňující masáž, která nádherně uvolní a výrazně zmenší případné otoky. Zpevňující a liftingová maska výsledný efekt ošetření dovede k dokonalosti – oční okolí je rozjasněné, bez vrásek a známek únavy. Pokožka je jemná a hydratovaná.
Délka ošetření cca 50 min.

Požadované efekty ošetření jsou okamžité a dlouhodobě viditelné, bezbolestné. Vhodné pro každého.

Nové ošetření

Tzv. Age FIRMING, vs. BEAÚTÉ LIFTING – péče proti stárnutí pleti. Pro všechny typy pleti, okamžitý lifting díky stimulaci svalů, manuální metoda  – ošetření dekoltu, krku, obličeje. Použití specifické masky na dekolt a aplikace inovované specifické masky z látkové textilie na obličej a krk. Viditelné výsledky jsou: hladká textura pleti, zmírnění vrásek a jemných linek, pleť je vypnutější, hladší, pevnější, okamžité účinky liftingu! Ošetření váže vodu, eliminuje odumřelé buňky, podporuje okysličení buněk a krevní cirkulace. Vynikající působení séra obohaceného o kyselinu hyaluronovou, aj.
Luxusní vůně: ,,hlava,, –  pepř, konvalinka, frézie.,,srdce,, – jasmín, růže, fialka.,, základ,, – pižmové tóny – bílé pižmo
Délka ošetření cca 70 min. Pro domácí péči lze k ošetření zakoupit krém a masku.

Nové produkty

Produkty značky Malu Wilz - Německo

Diamond Glow – GLAMOUR GLOW
Mikrojemný třpytivý pudr v něžném růžovém odstínu s elegantním, jemným třpytem, Diamond Glow dodá sofistikovaný efekt vašemu dekoltu, na ramenou a do vlasů. Díky elegantnímu retro flakónku s pumpičkovým balonkem je snadné pudr rovnoměrně aplikovat a také je nádherným designovým doplňkem každé koupelny Pro třpytivý zážitek:-)
Easy Roll Disc Eyeliner – GLAMOUR GLOW
Tekutá oční linka s malým roll-on. Revoluční linka s roll-on pro precizní líčení. Díky inovativnímu systému je dosaženo aplikace stejnoměrného množství barvy.Opravdu snadné použití: Přilož. Roluj. Hotovo! Velmi rychleschnoucí složení, matně černá barva, vysoký obsah pigmentu. Silná odolnost a nerozmazatelná. Dermatologicky testována
Vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček

<SPRCHOVÉ A TĚLOVÉ PĚNY – LUXURY MOMENTS 
Vyživují a hydratují, zklidňují, snižují podráždění a posilují obranyschopnost pokožky
V nabídce ve dvou vůních.
Mystic Garden – s vůní pomeranče a cedrového dřeva
Romantic Garden – romantická květinová vůně