Probuďte svoji přirozenou krásu

Pracuji pouze s profesionálními kosmetickými značkami. K výrobkům získáte vždy doporučení školené kosmetičky, který produkt je momentálně pro konkrétní potřeby vaší pleti a její stav nejvhodnější. Odpadají vám tak neuvážené nákupy výrobků, které pak nesplňují vaše představy.

Na všechny uvedené kosmetické značky vlastním Certifikáty o odborném proškolení a studio je autorizovaným salonem. Produkty těchto značek neobsahují chemické látky, jako jsou  parabeny a geneticky modifikované organismy a nejsou testovány na zvířatech. 

Mary Cohr

Esenciální přípravky francouzské kosmetiky Mary Cohr s bohatým multiaktivním složením, obohacené o přírodní esence, jsou skutečnými kúrami krásy s jedinečnými výsledky. Zn. Mary Cohr je doporučována vyškolenými specialisty ve více než 6000 kosmetických salonů po celém světě.
Tato kosmetická zn. – ošetření, zahrnuje i ,Přístrojové ošetření – tzv. Catio Vital

Malu Wilz a Mary Cohr

Produkty Mary Cohr a Malu Wilz nelze získat nikde na internetu, v drogeriích, parfumeriích ani v lékárnách. Zakoupit je můžete pouze v kosmetických salonech, nebo spa, kde se značkou pracují vyškolení profesionálové, proto mohou také obsahovat vyšší koncentrace účinných látek, než je běžné u volně prodejných výrobků jiných značek.

Ryor

Tato česká bylinná kosmetika získala mnoho národních i mezinárodních ocenění, včetně několika prestižních označení ,,Czech Made (nejlepší český výrobek).

Lycon

Epilace pomocí australských krémových emulzí.
Důvodem je použití nejkvalitnějších směsí speciálních přírodních pryskyřic a včelího vosku, aromatické oleje, atd. Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné.

Deepcode

Ošetření za pomoci ultrazvukové sondy.
Výrobky těchto značek lze v kosmetickém salonu zakoupit, popř. objednat na ,,míru“. V nabídce je široká škála produktů na domácí použití.

Just a Nahrin

Ve studiu lze zakoupit a odborně se poradit s používáním těchto švýcarských produktů.