Přístroj Catio Vital Cellular Energy

Catio Vital Jeunesse ,,Dvojí mládí,,

Unikátní regenerační péče o obličej a oblast kolem očí s pomocí přístroje Catio Vital Lift. Díky dvojité ionizaci pronikají hluboko do pokožky aktivní látky, které působí okamžitě a do hloubky. Ošetření je vhodné pro pleť, která potřebuje okamžitou a intenzivní regeneraci a oživení. Pleť je do hloubky uvolněna tepelnou maskou. Pokožka je poté ideálně připravena přijmout aktivní látky následné péče.
Ionizační efekt přístroje Catio Vital Lift zajišťuje pronikání aktivních látek hluboko do pokožky. Účinnými látkami jsou esenciální oleje z šalvěje, rozmarýnu a levandule, které pleť pročišťují, energizují a regenerují do hloubky, dále regenerační komplex aktivních látek, který oživuje a revitalizuje.
Délka ošetření cca 90 min.

Catio Vital

 
Catio Vital je unikátní péče o obličej a oblast kolem očí s pomocí přístroje Catio Vital Lift. Pleť je do hloubky uvolněna tepelnou maskou. Saunový efekt této hřejivé masky hloubkově odstraňuje nečistoty, eliminuje nadbytečnou tvorbu mazu a vyplavuje toxiny z potních žláz.
Pokožka je poté ideálně připravena přijmout aktivní látky hluboko do pokožky. Díky dvojité ionizaci a jejmu hloubkovému účinku je na pleti okamžitě viditelný efekt ošetření.
Délka ošetření cca 90 min.

Catio Vital Lift ,,Liftingový efekt,,

Ošetření je určeno pro náročnou pleť, která potřebuje vyhladit vrásky, zpevnit kontury obličeje a posílit svalový tonus.
Aplikuje se hřejivá maska, která pleť dokonala očistí, uvolní a připraví na následnou péči. Ionizační efekt přístroje pomůže zapracovat do pokožky aktivní látky. Poté se provede drenáž, která obnovuje pleti vlastní omlazovací funkce, detoxikuje a okysličuje pokožku.
Následuje svalová stimulace, která jemně procvičuje svaly obličeje a navrací tak pokožce pevnost a tonus. Na závěr se provede příjemná, uvolňující masáž a aplikuje maska.
Ošetření spojuje dvě přístrojové péče. Catio Vital do hloubky zapracuje použité účinné látky a Catio Lift zpevní pokožku obličeje a krku, vykreslí kontury.

EYE Repair - mikromasáž očního okolí zn.Mary Cohr- pomocí přístroje Catio Vital

Oči: ohnisko tváře – specifické ošetření očního okolí pomocí přístroje Catio Vital!
Zobrazují: Známky stárnutí: vrásky a jemné linky
Známky únavy: tmavé kruhy a otoky
Oční kontury jsou oblasti špatně chráněny vysoce vystaveny (vítr, sluneční záření, špatný životní styl, nevhodná líčidla, nedokonalé odličování očního okolí, péče o oční okolíí…),  díky tomu snadno podléhají stárnutí.
Epidermis okolo očního okolí je tenčí a křehčí než pleť ostatních partií obličeje.
Aktivní látky tohoto specifického ošetření:
Hydrolysovaná DNA: chrání buněčný genetický kód (DNA) před negativním působením volných radikálů
Cellular Life Concentrate: podporuje růst buněk, regeneraci a dlouhověkost
Eye Liss: posiluje stěny cévních kapilár a zvyšuje odtok:
Výtažek z koňského kaštanu: zvyšuje podkožní mikrocirkulaci a posiluje stěny cévních kapilár
Účinek
  •  Omlazující účinné složky působící v „srdci“ buněk
  •  Vytváří okamžitý zpevňovací efekt díky zpevňujícím aktivním látkám
  Oční maska: exkluzivní patent Mary Cohr navržen tak, aby co nejdokonaleji poskytl kontakt s pokožkou
  • Tenká tkanina a specifická forma dokonale přilnou k obrysu oka
  • Navlhčeno v koncentrovaném regeneračním sér