Masáže

Profi masáž Dekoltu, Zpevnění

Profi ošetření dekoltu, poprsí. Zpevňující masáž.
– vyhlazuje vrásky
– zpevňuje
– hydratuje
– rozjasňuje unavený dekolt
Doporučení: jaké produkty používat v domácí péči!
Délka ošetření cca 45 min. 
pozn. ,,Výhodná sada ošetření 4 + 1 zdarma/

Profi ošetření pleti obličeje pro muže.Tzv. ,,Tlaková masáž,,

Základní ošetření pleti + specifická profi tlaková masáž pro muže. – očištění pleti čistící pěnou
– exvoliace
– tonizace
– aplikace vitální esence
– drenážní masáž
– specifické tlaky hrudi, krku, obličejových částí
– tonizace
– oční krém
– pleťový krém
Délka ošetření cca 60 min

ŘASY A OBOČÍ

Barvení a úprava obočí, barvení očních řas

Hezké, přirozeně upravené obočí nám vytváří celkový výraz obličeje. Vhodným formováním je možné obočí i celý vzhled obličeje vylepšit. Barva musí korespondovat s barvou vlasů. Vždy je důležité: zachovat přirozený tvar, přihlížet k typu a věku klientky – klienta. Obarvení chloupků obočí a řas se docílí jejich zvýraznění. Barva se volí dle barevného typu klientky. Na obočí používáme nejčastěji světle, nebo tmavě hnědou barvu. Na řasy nejlépe černou, ale v poslední době se do popředí dostává velmi efektní černo-modrá barva. Doba obarvení přetrvává přibližně 3 – 5 týdnů. /dle typu ?!/ Barvení se nedoporučuje, pokud je klientka alergická, u zánětu spojivek, či jiných očních onemocnění.

Jakou intenzitou barvy si nechat obočí obarvit?

Jde hlavně o to, že při barvení dochází k tomu, že chloupek se otevře pomocí peroxidu a čím déle necháme barvu působit, tím se barva dostane hlouběji a uzavře se. Takže záleží na Vás, jakou barevnou intenzitu upřednostňujete, ale měli by jste vědět, že čím kratší dobu bude barva na obočí, tím méně se barva ,,zapije“ do chloupku a tím dříve se z chloupku vymyje.

Líčení

Vždy přistupuji ke klientce individuálně s ohledem na věk, typ pleti, společenskou událost, oblečení atd… a vždy líčím klientku tak, aby vypadala nejen skvěle, ale aby se cítila spokojeně a sebevědomě, protože tak jak se člověk cítí, vyzařuje tyto své pocity i na své okolí.

Denní líčení

Denní líčení se využívá pro běžný den, tak i na příležitosti formálnější během dne. V případě, že chcete být krásně nalíčená na schůzku, do práce, na pohovor. Denní líčení je zpravidla jemnější, než večerní, či svatební líčení, nepoužívají se tak výrazné prvky make-upu.

Večerní líčení

Pro slavnostní příležitosti, např.: oslavy, do divadla, na galavečer, večírek. Večerní líčení je výraznějším podtržením ženské krásy. Večerní líčení je zpravidla silnější než to denní. Slavnostní líčení je vždy dobré sladit s oděvem a sjednotit se stylingem vlasů.

svatební Líčení

Svatební make-up mohu vytvořit u mě ve studiu. /pozn. dle ,,Dohody,, s klientkou v místě nevěsty. Na první schůzce, Vám mohu udělat bezplatnou analýzu pleti a doporučím a provedeme ideální péči pro Vaši pleť. Cca 14 dnů před svatebním dnem vyzkoušíme líčení, výběr barev a styl, atd. Nejdůležitější je pleť připravit na nalíčení tak, aby byla zdravá, optimálně hydratovaná a co možná nejperfektnější ! Ideální je začít na pleti pracovat již před svatbou., minimálně 3-4 měsíce – PRAVIDELNĚ – zhruba každé 3-4 týdny provést kosm.ošetření před termínem svatby. pozn. Pokud má nevěsta například problematickou pleť, či jiné nedostatky – pro dosažení optimálního výsledku začínáme na pleti společně pracovat několik měsíců před svatbou, cca 1/2 půl roku! Zkouška líčení se většinou dělá tak 14 dní před svatbou. Po nalíčení doporučuji si make-up nechat na obličeji několik hodin, aby jste viděla, jak dlouho a v jaké intenzitě Vám vydrží a ve svatební den lze detaily ještě popř. doupravit, ale víceméně se ,,jede,, již tzv. naostro! Nalíčení nevěsty ve svatební den trvá cca 1 hod. a nalíčení popř. maminky nevěsty , svatebních hostů zabere asi 30min. /každé/ Konkrétní kroky jsou vždy individuální. Mějte na paměti, že svatební přípravy mohou být pro samotnou nevěstu stresující, vyčerpávající a to vše se může odzarit na stavu a kvalitě pleti!!
DOPORUČUJI!! Vše si naplánovat s dostatečným časovým předstihem !! Bez předem plánované kosmetické péče o pleť a bez zkoušky svatebního líčení  – nemusí být tato služba akceptována!!

Epilace

Odstranění volného vlasu i kořínku metodou dočasnou:
–  vytrhávání chloupků pinzetou, epilačními vosky, pryskyřicí
Při epilaci dochází k úplnému odstranění chloupků i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt epilace australskými vosky LYCON, voskem, či pryskyřicí, obvykle vydrží čtyři až šest týdnů /dle typu klientky/

Prodej kosmetiky

NOVĚ!!
– prodej profesionální domácí sady na úpravu obočí, vodě, potu a oděru odolné /24 hodin bez úpravy/a to i v případě úplné ztráty obočí
  ,,Beautiful Brows,, /Anglie/,to je dokonale obočí během pár vteřin. 
– prodej švýcarských produktů zn.Just a Nahrin /bylinná kosmetika a zdravá výživa/
Prodej pleťové luxusní francouzské kosmetiky Mary Cohr Francouzská kosm. Mary Cohr pro Vás vybrala tři esence , které jsou pro pleť nejdůležitější : levandulový, šalvějový a rozmarýnový olej. Levandulový  esenciální olej odstraní stres a unavené rysy. Rozmarýnový esenciální olej dodá pleti energii, oživí strukturu buněk a rozjasní Vaši  pleť. Šalvějový esenciální olej díky regeneračním účinkům rozzáří i nejnáročnější  typ pleti. Díky těmto esenciálním olejům budete krásnější a nádherná vůně osvěží Vaši mysl. Unikátní technologie udělala z kosmetiky Mary Cohr revoluční kosmetiku – má farmaceutický standart. Vkládá esenciální oleje do gelově krémové nemastné textury. Gelový krém se okamžitě vsákne a zanechává pokožku jemnou, hebkou, bez lesku a jemně vmasírované oleje začnou pleti okamžitě předávat pleti jejich blahodárné účinky. Prodej české bylinné kosmetiky Ryor –          kosmetika s dotekem přírody Tato zn. má v nabídce také nadstavbové řady: Luxury Care s vysokým obsahem aktivních látek a Caviar Care s kaviárovým extraktem a produkty se ,,Zlatem,, Prodej korektivní i dekorativní kosmetiky zn.Malu Wilz – Německo /dceřinná spol. zn.Ardeco/
Prodej léčivých produktů zn. Vabios – Healer gel, Healer krém /Český lékařský  produkt, byl vyvinut pro stimulující buněčné interakce, díky kterým má vyýrazný regenerační účinek/ Prodej dekorativní kosmetiky zn.: Malu Wilz, Stage, Sleek, da Vinci, VIPcosmeticz, aj.

Minikurz líčení

Klientka získá ucelené informace, jak pečovat o svoji pleť, osvojí si základy v péči o svůj zevnějšek – pleť.
Dále: jak se orinetovat v široké nabídce kosmetických produktů /např. které ano, které ne, složení – ingredience, kdy které použít, aj./
Rady profesionála, jak lehce zvládnout denní i večerní líčení.
Klientka si sama vyzkouší, jak se nalíčit pod vedením kosmetičky.
Součástí  kurzu jsou skripta obsahující rady, typy, triky a písemné doporučení, jak pečovat o svoji pleť, kdy navštívit kosmetický salon, četnost návštěv, aj.
– pozn. kurz může probíhat individuálně, nebo ve dvojiích – např. s kamarádkou, maminkou, kolegyní, nebo pro menší kolektiv – max. 4 osoby v kurzu.
– pozn. – vhodné např. jako hezký – příjemný dárek. Klienka se naučí , jak o sebe pečovat, či si své dosavadní informace osvojí, získá více znalostí a informaci v oblasti kosmetické péče a péče o svůj zevnějšek.
Kurz probíhá v přátelské atmosféře, klientka nemusí mít žádné obavy.