Malu Wilz

zn.Malu Wilz - BEAUTY OF SAKURA

Hydratační ošetření s výtažkem z třešňových květů,/sakura/, pro zklidnění pleti a zúžení pórů. S tímto novým ošetřením se přenesete do země vycházejícího slunce. Ovocné a květinové přísady, jemně doplněné balsamicem, se spojují v jedinečnou vůni. Přísadami jsou především extrakty z třešní a rýže. Rýžové otruby, to je trumf, který ve správné kombinaci s účinnými látkami promění jakoukoliv pleť, i tu citlivou, v pleť dokonale hydratovanou, zklidněnou a s jemnými póry.
Délka ošetření 50-60 minut.

zn. MALU WILZ, hydratační ošetř. Rose Rendezvous

Základem všeho v tomto ošetření je růžová voda získaná z Damašské růže. Tato odrůda nám poskytuje nejvíce esenciálních olejů a vůní. Ošetření obsahuje nové účinné látky:růžovou vodu, extrakt z Mimózy, extrakt z Florentinských irisů, aj. /pozn. Damašská růže byla v roce 2013 schválena jako jediná růže ,,Léčivá rostlina,, /
Délka ošetření 50 – 60 min.

zn. MALU WILZ, SO PURE ošetření: lehce chladivé, hydratační

Rozmazlující ošetření s jemnou, svěží a velmi příjemnou vůní!
Dodává pocit čistoty a lehkosti.
Ucítíte závan bergamotu a svěžest zeleně, nenápadnou vůni lilií, růží a vanilky – to vše Vás odvede od starosí všedních dnů…….:-)
Drahocenné přírodní účinné látky, jako je hedvábí, perlový extrakt – perlový prášek z perel od sladkovodních perlorodek a mořské vody, ovesný extrakt, výtažek z pouštní trávy, bisabol, makadamiový olej, kyselina hyaluronová, pentavitin – sacharidový komplex přírodních cukrů, aj.
Celé ošetření má výrazný hydratační a pěstící efekt!
Délka ošetření 50 – 60 min.

zn. MALU WILZ, ošetření Hydra Boost Aloe - specifické, lehce chladivé, hydratační

Pro všechny typy pleti –  ideální pro citlivou, dehydrovanou, mastnou, smíšenou a nečistou pleť. Ošetření poskytuje hydrataci, vyhlazení, zklidnění, je astrigentní /čistící. Aloe Vera velmi účinně- specificky působí blahodárně na naši plet. Panthenol nám pleť zklidňuje, působí protizánětlivě.
Jemně chladicé ošetření, svěží, lehké, zklidňující, hydratační.
Délka ošetření 50 – 60 min.